DA-Vision
view counter

באיזה מגרש או אצטדיון רואים אתכם?

מאת: 
אורי שמיר
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
07.11.19

שישי עם הצגות כפולות במגרשים בטובא ובקרית שמונה – בנוסף למשחק ילדים בקצרין ומשחק ותיקים בחצור. שבת עם הצגה כפולה בבוקעאתא והמשחק המרכזי של תחתית ליגת העל באצטדיון בקרית שמונה. כתבה לקראת משחקי סופ"ש בפנים.

סופ"ש של כדורגל מעבר לפינה, כמו תמיד אנו כאן כדי לעשות סדר בעניינים. אז מה היה לנו בשבוע שחלף? בגזרת הבוגרים היה זה שבוע לא מאיר פנים במיוחד לקבוצות האזור. עירוני קרית שמונה חזרה מהאצטדיון ע"ש סמי עופר בחיפה עם הפסד 2:1 להפועל חיפה ונותרה מסובכת בתחתית הטבלה, בגזרת ליגות הבוגרים הנמוכות בני טובא סיימה בתוצאת שוויון 1:1 עם המוליכה מסכנין – אך נקנסה ע"י בית הדין של ההתאחדות בגלל התנהגות אוהדים, בעוד שבני ממב"ע קיימה שני משחקים בתוך 48 שעות – בראשון היא חנכה בהצלחה את משכנה החדש בכפר בוקעאתא עם ניצחון 0:5 על נועלת הטבלה מירכא, כעבור 48 שעות היא ספגה הפסד 6:2 כואב בכאבול ולאחריו היא נאלצה לשחרר שני שחקני מפתח מסגלה, החלוץ אסעד עמאשה והקשר איהם זהוה – שעזבו את הקבוצה בגלל קשיים כספיים. בגזרת מחלקות הנוער בקרית שמונה בלטו לטובה קבוצות הנוער של קרית שמונה ובני ממב"ע – שזכו בניצחונות חשובים מאוד.

 


סוף סוף אפשר לראות כדורגל במעלה הרמה. אוהדי בני ממב"ע חונכים את היציע באצטדיון בבוקעאתא (צילום: ענאן עמאשה)

מה צפוי לנו בסופ"ש הקרוב? הרבה כדורגל, בסופ"ש האחרון לפני פגרת הנבחרת הבוגרת ופגרת השזרוע בליגות הצעירות. בשישי – הצגות כפולות בטובא ובקרית שמונה בנוסף למשחק ילדים בקצרין, בשבת הצגה כפולה בכפר בוקעאתא והמשחק המרכזי של החלק התחתון בטבלת ליגת העל – כשעירוני קרית שמונה תארח את הפועל ת"א. כל מה שצריך לדעת לקראת משחקי סופ"ש ושני המשחקים שייערכו ביום ראשון, בכתבה הבאה.

 


כדורגני האזור צריכים את התמיכה שלכם (צילום: פושקו)

משחקי יום שישי

12:00, אצטדיון בוקעאתא: קבוצת ילדים א' של בני ממב"ע תארח את מ.ס כפר יאסיף.

12:30, מגרש אתו"ס – קרית חיים, חיפה: קבוצת ילדים ב' של הפועל גליל עליון תתארח אצל מ.ס רובי שפירא חיפה.

13:00, תרשיחא:קבוצת הנוער של הפועל מרום הגליל – שצברה 5 נקודות בארבעת המחזורים הראשונים, תתארח אצל הפועל תרשיחא – שצברה 4 נקודות בחמישה משחקים.

13:30, קצרין: קבוצת ילדים א' של מ.ק קצרין תארח את אחווה שעב.

המגרש הסינטטי בקרית שמונה:בשעה 12:30 קבוצת נערים ג' של הפועל מרום הגליל תחזור מפגרה של שלושה שבועות ותארח את מ.ק קצרין. מרום הגליל עם מאזן של ניצחון אחד וארבעה הפסדים, בעוד שקצרין מדורגת בחלק העליון של הטבלה עם מאזן של 13 נקודות בשישה משחקים. בשעה 14:30 קבוצת ילדים ב' של עירוני קרית שמונה תארח את בני סכנין.

14:00, חצור: קבוצת הותיקים של חצור תחל עונה במשחק ביתי מול השכנים מטובא.

14:30, מעלות:קבוצת טרום א' של עירוני קרית שמונה תתארח אצל מ.כ חוסן.

הצגה כפולה – במגרש בטובא: בשעה 11:45 קבוצת הבוגרים של הפועל עירוני צפת – שמרוחקת 2 נקודות מפסגת טבלת הגליל העליון בליגה ג', תארח את בני בענה – שאותה היא מקדימה בנקודה אחת. משחק בין שתי קבוצות שרוצות לעלות לליגה ב', בהחלט צפוי להיות מרתק. קבוצת הבוגרים של בני טובא א-זנגריה – שמדורגת במקום השישי של טבלת צפון א' בליגה ב' ומרוחקת 6 נקודות בלבד מפסגת הטבלה, תקווה לשפר עמדות במאבקי הצמרת במשחק הביתי מול אחי עכו מתחתית הטבלה.

 


אוהדי צפת, הגיעו גם אתם להצגה הכפולה. אוהדי בני טובא א-זנגריה בפעולה

 

 

משחקי השבת

הצגה כפולה - קיבוץ עין המפרץ:קבוצות ילדים ג' וילדים א' של עירוני קרית שמונה יתארחו אצל קבוצות הפועל מטה אשר. בשעה 10:15 יחל המשחק של קבוצות ילדים ג', בשעה 12:30 יחל המשחק של קבוצות ילדים א'.

11:30, אצטדיון גרונדמן – רמת השרון:קבוצת הנוער של עירוני קרית שמונה, שמדורגת במרכז הטבלה, תתארח אצל הפועל רמת השרון – שאותה היא מקדימה בטבלת ליגת העל בזכות יחס שערים עדיף.

הצגה כפולה באצטדיון בבוקעאתא: בשעה 12:30 קבוצת נערים ב' של בני ממב"ע, שמדורגת בתחתית טבלת הצפון, תקווה במשחקה הראשון באצטדיון הביתי לצאת לדרך חדשה, כשתארח את הפועל כפר כנא – שאותה היא מקדימה בזכות יחס שערים עדיף. בשעה 14:30 קבוצת הנוער של בני ממב"ע – שהדהימה בשבוע שעבר את המוליכה מ.ס רובי שפירא חיפה, למרות שהתייצבה למשחק ללא שוער טבעי, תקווה להמשיך בפורמה גם במשחקה הראשון באצטדיון הביתי ולהגדיל את פער 6 הנקודות מהקו האדום, כשתארח את הפועל מטה אשר – שמקדימה אותה ב-3 נקודות.

14:30, מגרש האימונים בסכנין:קבוצת הבוגרים של בני ממב"ע – שמדורגת בתחתית טבלת ליגה ב', תתייצב למשחק חוץ מול המוליכה צעירי סכנין – שנהנית מההגנה הכי טובה בליגה. כל תוצאה מלבד הפסד תהיה תוצאה מצוינת לממב"ע במצבה הנוכחי.

15:00, האצטדיון העירוני בקרית שמונה: קבוצת הבוגרים של עירוני קרית שמונהתפתח את משחקי ליגת העל שבוע שני ברציפות, שוב פעם מול קבוצה אדומה – הפעם משחק ביתי מול הפועל ת"א – מפגש תחתית בין שתי קבוצות שמקדימות בנקודה אחת בלבד את הקו האדום. הפועל ת"א תתייצב למשחק ללא שניים מהחלוצים שבסגלה – עומר דמארי ושחר הירש, שסובלים מפציעות, בעוד שבקרית שמונה ימשיך להיעדר המגן השמאלי הפצוע, גל שיש. בהפועל ת"א יערוך הופעת בכורה המאמן ניר קלינגר, בעוד שמן העבר השני יפגוש קובי רפואה לראשונה את קבוצתו מהעונה שעברה, ממנה נפרד בטונים צורמים. קרית שמונה תצטרך לנצל עד תום את העובדה שהפועל ת"א תגיע עם התקפה דלילה וייתכן שעוד שחקנים ייעדרו מסגלה. הקשר עומר לקאו והחלוץ קיליאן שרידאן הם שחקני המפתח של קרית שמונה במשחק הזה. מנגד, שחקני הקישור ההגנתי של קרית שמונה יצטרכו להיות אגרסיביים וכמובן שהמגינים יצטרכו לחרוג ממנהיגם בעונה הזו ולעשות הגנה טובה יותר. קרית שמונה תצטרך לשים דגש על הצרת צעדיהם של קשרי הפועל ת"א, עומרי אלטמן ומאור בוזגלו – שיעלה נחוש להוכיח שכל הדיבורים על עזיבה קרובה שלו את הפועל ת"א, אינם משפיעים עליו לרעה.

משחקי יום ראשון

14:30, טובא א-זנגריה: דרבי אזורי יפגיש את קבוצות נערים ב' של בני טובא א-זנגריה, שמדורגת בחלק התחתון בטבלה, ואת הפועל עירוני צפת – שמדורגת בחלק העליון.

19:15, המגרש הסינטטי בקרית שמונה: קבוצת נערים ב' של עירוני קרית שמונה, שספגה באמצע השבוע הפסד 1:0 במשחק החוץ מול מכבי עמק חפר – שהיווה הפסד רביעי בשמונה משחקים, כבר רחוקה 10 נקודות מהמקום הראשון המוביל להעפלה לליגת העל ומהמקום השני שמוביל למשחקי המבחן על העפלת ליגה. הקבוצה של חנן תורג'מן תנעל את משחקי המחזור ותקווה לצאת לפגרת השזרוע עם ניצחון, במשחק ביתי מול הפועל נוף הגליל, שמדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה.

 


צריכים להיות במיטבם. קיליאן שרידן ועומר לקאו (צילום: פושקו)

מגוון מבצעים והנחות במיוחד לגולשי וספורטאי גליל עולה. סופר פארם ביג קרית שמונה
view counter

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".
סיקור הספורט המקיף ביותר בצפון. פרסום ומיתוג איכותי לקבוצות ומועדוני ספורט ולכל סוגי העסקים. גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
view counter

כתבות אחרונות


פלאשים בגליל: לא נכנעים לקורונה

התינוק שהביא את המזל המיוחל לקבוצת הכדורגל של עירוני קרית שמונה, הכדורסלן ששב למגרש שהוא כל כך אוהב, רוכב האופניים...
אורי שמיר  11.7.20 | 18:26

בהלת קורונה בקרית שמונה

עליה חדה במספר מאומתי הקורונה והנשלחים לבידוד בקרית שמונה. ראש העיר, אביחי שטרן, נכנס לבידוד לאחר שנחשף לחולה מאומת....
מערכת גליל עולה  10.7.20 | 21:44

לקרית שמונה מן אללה

עבדאללה חליחל כבש בשבוע שעבר את השער שעשה עבור עירוני קרית שמונה את ההבדל במשחק מול סקציה נס ציונה, השער שמנע ממנה לרדת...
אורי שמיר  10.7.20 | 17:27

המושב התיירותי הראשון בארץ מתחדש

המועצה האזורית מרום הגליל מקדמת תוכנית מתאר לבניית הרחבה קהילתית במושב אמירים. התהליך מתבצע בשיתוף ועדת היגוי של...
אבנר לוטן  10.7.20 | 7:18

"מיתרים פתוחים" בגליל העליון

המנהל המוסיקלי של פסטיבל קול המוסיקה יזם סדרת קונצרטים בקיבוצי הגליל העליון עם תלמידי האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.
אבנר לוטן  10.7.20 | 7:04
זה הזמן להתפנק במנה של שלווה ורוגע באגף הבוטיק של הגושרים מלון בטבע. ספא פיורינה - להתמסר לחוויה
view counter
יוסי אלמקייס הגברה ותאורה
view counter
כבר לא צריך לנסוע רחוק בשביל מוצרים לתינוקות. מבחר חבילות לידה, עגלות, כיסאות לרכב, אביזרים וטקסטיל. מאמו - חנות מוצרי תינוקות
view counter