view counter

כדורשת: הרמה להנחתה

מאת: 
סיני משה רובינשטיין
בשם: 
מועצה אזורית גולן
תאריך: 
08.03.20
בדיוק ביום האישה זמן טוב מבחינתו להפנות זרקור לקבוצת הכדורשת המיוחד של "בנות הרמה" - הקבוצה שמייצגת בגאון את הגולן בליגת עמק המעיינות.

יום האישה וחג פורים הם זמן מצוין להפנות זרקור לעבר קבוצת הכדורשת המדהימה של "בנות הרמה" - הקבוצה מורכבת מנשים מיישובי דרום הרמה - כפר חרוב, גבעת יואב, בני יהודה, מיצר, אליעד, חיספין ורמת מגשימים. דתיות וחילוניות יחד בקבוצה מגובשת ומלאת אנרגיות, שאותה מאמן תומר לוי ממושב מנחמיה. קבוצת בנות הרמה נוסדה לפני שבע שנים והיא מתאמנת פעמיים בשבוע, באופן קבוע, באולם הספורט באשכול אופק בבני יהודה. הבנות מסורות מאוד לקבוצה וכמעט לא מחמיצות אימונים. בשנים עברו שיחקה הקבוצה בליגת אצבע הגליל, אך השנה הוחלט על שינוי והקבוצה שייכת לליגת עמק המעיינות. רוב המשחקים נערכים בחמדיה ומעט משחקים נערכים  בבית.

 
אווירה טובה ואנרגיות חיוביות מאפיינות את הקבוצה. בכל משחק בית מקפידות בנות הרמה לארח את המתחרות מיד לאחר המשחק (בין אם ניצחו ובין אם הפסידו), בארוחה עשירה כיד המלך. כולם נרתמות, מכינות, קונות ויוצרות אוירה נעימה. האווירה הטובה בקבוצה היא אחד הערכים החשובים ביותר עבור בנות הרמה. עם השנים נוצרה חברות עמוקה בתוך ומחוץ למגרש. תחושת היחד והאמון חשובה מאוד לכולן וזה ניכר מאוד בהתנהלות הקבוצה ובשדר החיובי שלה כלפי חוץ. הבנות חוגגות יחד ימי הולדת, מציינות חגים ואירועים מיוחדים ותומכות זו בזו גם ברגעים קשים.

 

 
תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏10‏ אנשים‏, ‏‏‏‏אנשים יושבים‏, ‏שולחן‏‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏‏
 

יחד עם החברות, קיים גם הרצון למקצועיות והתפתחות אישית וקבוצתית שכל הזמן עולה ועולה. זאת בזכות המאמן המוערך והאהוב תומר לוי, שמשקיע בקבוצה את כל כולו, לא נרדם בלילות כדי לתכנן מהלכים ותרגילים חדשים ושיפור היכולות בהחלט ניכר בזכותו, גם באימונים וגם במשחקים.

קבוצת בנות הרמה היא הקבוצה היחידה כרגע בגולן הפועלת באופן סדיר וקבוע במשך שנים. הקבוצה מייחלת לפתיחת קבוצות נוספות, אזוריות או של היישובים , על מנת להצליח ליצור ליגת כדורשת המורכבת מתושבות הגולן. הקבוצה כרגע היא קבוצה שמנוהלת עצמאית אולם בשנתיים האחרונות מחלקת הספורט תומכת בקבוצה מתוך כוונה לעודד פעילות ספורט נשי ולהקל באופן באופן חלקי בהתמודדות הכלכלית הכרוכה בהחזקת הקבוצה.

שנה הקרובה שואפת הקבוצה לשני דברים: האחד, מציאת גוף כלשהו שיהיה מעוניין להתחבר בקבוצה ולערך ספורט הנשים בגולן ויסייע לקבוצה בתמיכה כלכלית. השני, לצרף לשורותיהן שחקניות נוספות, נשים בעלות רוח ספורטיבית המחפשות אתגר, חיבור לקבוצה והרבה כיף.

 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏11‏ אנשים‏, ‏‏אנשים עומדים‏‏‏
זו סנטר קלאב קריית שמונה - מועדון של חיות
view counter

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".
סיקור הספורט המקיף ביותר בצפון. פרסום ומיתוג איכותי לקבוצות ומועדוני ספורט ולכל סוגי העסקים. גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
view counter

כתבות אחרונות


פלאשים בגליל: הקורונה לא תשבית אותנו

איש הכדורסל שחגג יום הולדת בזום, מאמן השחייה שתפס זולה, הכדורגלן שרץ במרחבים, מאמן הכדורגל והכדורסלן שמגינים על פניהם...
מערכת גליל עולה  6.4.20 | 9:56

יודע חקלאי פיקח

למרות המאמץ הרב הכרוך בעבודתו כחקלאי וכמדריך סקי, עדי שוורץ, נצר למשפחה ממייסדי ראש פינה, לא מחמיץ אימוני כושר בסטודיו...
מערכת גליל עולה  5.4.20 | 13:49

ילדים זה שמחה

זיו ברתנא מוביל בגאון את החטיבה הצעירה של הפועל גליל עליון בכדורסל, לצד הוראת חינוך גופני בשלושה בתי ספר בגליל. ברתנא...
מערכת גליל עולה  3.4.20 | 13:10

השמאל התל אביבי

הכדורגלן אמיר רוסתום, שבעונה שעברה ירד עם עירוני נשר לליגה ב', עושה חיל באגף השמאלי של מחזיקת גביע המדינה, בני...
מערכת גליל עולה  2.4.20 | 10:25

כדורסל: מסתמן - קבוצות הגליל בליגת העל

קבוצות הגברים והנשים של הפועל גליל עליון עשויות לשחק בעונה הבאה בליגת העל, בעקבות מה שמסתמן כויתור של קבוצות המשחקות...
מערכת גליל עולה  1.4.20 | 0:01
כל המשקאות עליהם אתם רק חולמים במבחר עצום ובמחירים ממש נמוכים. כולם זורמים ליין בעיר קריית שמונה!
view counter

תמונות אחרונות

יוסי אלמקייס הגברה ותאורה
view counter
כלים לרגע קריית שמונה - השכרת ומכירת כל כלי העבודה
view counter