מדרסי העטלף
view counter

כדורגל: סופ"ש של התחלות חדשות

מאת: 
אורי שמיר
בשם: 
גליל עולה
תאריך: 
17.10.19

קבוצות הילדים יחלו במשחקי ליגה, קבוצות הבוגרים והנוער של קרית שמונה יחזרו לפעילות מבצעית, הצגות כפולות בשישי ושבת במגרשים בקרית שמונה וטובא. כתבה לקראת משחקי סופ"ש מחכה רק לכם.

סופ"ש של כדורגל מעבר לפינה, כמו תמיד אנו כאן כדי לעשות סדר בעניינים. אז מה היה לנו בשבוע שחלף? בגזרת הבוגרים היה זה שבוע עמוס לקבוצות מליגה ב', בני טובא ובני ממב"ע, ששיחקו שני משחקי ליגה בארבעה ימים – ובשני הצדדים לא טעמו את טעם הניצחון. קבוצת הבוגרים של הפועל עירוני צפת שבה ממשחק החוץ המאתגר מול כרמיאל עם נקודה אחת. בגזרת מחלקות הנוער קבוצות הילדים של עירוני קרית שמונה החלו את העונה ברגל ימין במשחקי הגביע, קבוצת נערים א' חזרה ממשחק חוץ קשה בראשון לציון עם נקודה אחת - בעוד שקבוצת נערים ב' ניצחה בשבת האחרונה ונחלה אתמול הפסד 4:0 שני בשלושה משחקים – הפעם במשחק החוץ מול מכבי חיפה/נהלל. בקצרין המשיכו לרוות נחת מפתיחת העונה המצוינת של קבוצת נערים ג'. בצפת רוו נחת מניצחונה של קבוצת ילדים ב' במשחק הראשון לעונה – משחק גביע מול בני ראמה.

 


התחלת עונה מצוינת. קבוצת נערים ג' של מ.ק קצרין

מה צפוי לנו בסופ"ש? הרבה התחלות חדשות. קבוצות ילדים שיחלו את דרכן בליגות השונות, קבוצות בוגרים ונוער שחוזרות לפעילות אחרי פגרת נבחרות, כמו גם קבוצות שממשיכות בשיגרת משחקים. את הקהל שרוצה לראות משחקים חינמיים קל"ב נפנה למגרש הסינטטי בקרית שמונה ולמגרש בטובא – שיארחו שתי הצגות כפולות, המגרש בקצרין והאצטדיון בקרית שמונה שיארחו משחק אחד כ"א. מתחילים בסקירה.  

 


מחכים לכם בשבת במגרש הסינטטי בקרית שמונה. שחקני קבוצת נערים א' של קרית שמונה

משחקי יום שישי

10:00, קצרין: קבוצת ילדים א' של מ.ק קצריןתחל עונה במחוז צפון, במשחק ביתי מול מ.כ בועיינה/נוג'ידאת.

הצגה כפולה במגרש הסינטטי בקרית שמונה של קבוצות עירוני קרית שמונה: בשעה 11:00 קבוצת ילדים א', שהעפילה שלב במשחקי הגביע, תחל את דרכה בליגה במחוז חוף במשחק ביתי מאתגר מול מכבי חיפה/נהלל. בשעה 13:00 קבוצת טרום א' תחל את דרכה ההיסטורית כקבוצה תחרותית במשחק ליגה ביתי מול הפועל חדרה.

14:00, נהריה: קבוצת ילדים ב' של עירוני קרית שמונה, תשחק משחק שני בתוך 48 שעות, הפעם משחק מול מכבי נהריה – במסגרת המחזור הראשון  בליגת מפרץ 1.

הצגה כפולה של קבוצות הפועל עירוני צפת, במגרש בטובא א-זנגריה: בשעה 12:30 קבוצת הבוגרים תארח במסגרת המחזור השלישי את הפועל שלומי. לצפת 4 נקודות בשני משחקי ליגה, בעוד שלשלומי מאזן נטול נקודות. בשעה 14:30 קבוצת נערים ב', שעומדת על מאזן של שני ניצחונות והפסד אחד במחוז צפון, תארח את אחי ביר אל מכסור – שמאזנה נטול נקודות.

15:30, נחף: קבוצת הבוגרים של בני ממב"ע,שלא ניצחה מאז המחזור הראשון ועומדת על מאזן של 5 נקודות בשישה משחקי ליגה, תקווה לשבור את בצורת הניצחונות במשחק החוץ מול מכבי נחף – שאותה היא מקדימה בשתי נקודות ומשחק עודף.

 


מחכים לכם במגרש בטובא. שחקני קבוצת הבוגרים של הפועל עירוני צפת

משחקי השבת

11:00, פרדס חנה: קבוצת נערים ג' של עירוני קרית שמונה, שמאזנה עומד על שלושה ניצחונות ותוצאת תיקו אחת, תקווה לחזור למסלול הניצחונות במשחק החוץ מול מ.ס פרדס חנה/כרכור – אותה היא מקדימה בשתי נקודות.

הצגה כפולה במגרש בטובא של קבוצות בני טובא: בשעה 12:00 קבוצת נערים ב' – שמאזנה בליגת צפון עומד על שני ניצחונות ושני הפסדים, תארח את בני ממב"ע – שמאזנה נטול נקודות. בשעה 15:00 קבוצת הבוגרים, שהחלה את העונה בליגה ב' עם 3 ניצחונות רצופים והמשיכה עם צבירה של נקודה אחת בשלושת המשחקים האחרונים, תקווה לצאת לדרך חדשה במשחק הביתי מול צעירי כפר כנא – אותה היא מקדימה ב-3 נקודות ומשחק עודף.

הצגה כפולה במגרש הסינטטי בקרית שמונה: בשעה 12:00 קבוצת נערים א' של עירוני קרית שמונה -  שמאזנה בליגת העל עומד על 5 נקודות בחמשת המחזורים הראשונים, תקווה להעשיר את מאזן הנקודות שלה במשחק הביתי מול בני יהודה ת"א – שצברה כמות נקודות כפולה משלה. בשעה 15:00 קבוצת ילדים א' של בני ממב"ע תחל עונה במחוז צפון, במשחק מול מכבי כפר מנדא.

16:00, האצטדיון העירוני בקרית שמונה: קבוצת הנוער של עירוני קרית שמונה חוזרת לפעילות מבצעית אחרי שלושה שבועות של פגרה. הקבוצה של אלון זיו – שבמאזנה ניצחון אחד, הפסד אחד ושלוש תוצאות תיקו, תקווה לזכות בניצחון ראשון מאז מחזור הפתיחה – כשתארח את בני סכנין – שטרם ניצחה העונה, אך במאזנה ארבע תוצאות תיקו והפסד אחד.

16:00, טייבה:קבוצת הנוער של בני ממב"ע, שצברה 4 נקודות בחמשת המחזורים הראשונים בליגה הארצית, תתארח אצל צעירי טייבה – שמדורגת במקום השני ומקדימה אותה בחמש נקודות ומשחק חסר. כל תוצאה מלבד הפסד תהיה תוצאה טובה עבור ממב"ע.

19:00, אצטדיון טרנר – באר שבע: קבוצת הבוגרים של עירוני קרית שמונה, שמדורגת מתחת לקדו האדום. חוזרת לפעילות מבצעית אחרי פגרת הנבחרת, כשמצפה לה משחק מאוד מאתגר מול המוליכה הפועל באר שבע במבצרה. הפועל באר שבע פתחה את העונה בצורה טובה, כשאחד מהשחקנים הבולטים בקבוצה שמאמנים צמד "האקסים", ברק בכר וגיא צרפתי, הוא "אקס" נוסף מקרית שמונה – הקשר האחורי עדן שמיר, שהבקיע גם בזירה האירופאית וגם בזירה המקומית ולו תהיה זו הפעם הראשונה שהוא פוגש את הקבוצה שבה שימש קפטן בעונה שעברה ובה שיחק מגיל נוער. עוד "אקסים" שישחקו במדי באר שבע, אך להם זו לא תהיה פעם ראשונה מול קרית שמונה הם המגן השמאלי אורן ביטון ושחקן ההתקפה נייג'ל האסלביינק, להם קרית שמונה תצטרך לתת מענה באגפים. האסלביינק מוליך יחד עם החלוץ בן שהר את טבלת מלך שערי הליגה – וללא ספק להגנת קרית שמונה צפוי משחק מאוד קשה מול קבוצה שהבקיעה בממוצע שני שערים למשחק.

עירוני קרית שמונה תחסר במשחק את שני מגיניה השמאליים, אמיר בן שמעון וגל שיש המורחקים – מה שגורם לאורי צעדון לעבור לעמדת המגן השמאלי. את מקומו בצד ימין צפוי לתפוס יובל לוין הצעיר. קרית שמונה צפויה במשחק הזה להיות במרבית הזמן בעמדת התגוננות ולהתבסס על התקפות מתפרצות, לשם כך היא תצטרך את הקשרים ההתקפיים איסמעיל ריאן ועומר לקאו ואת החלוץ קיליאן שרידאן, בהנחה שהם יפתחו בהרכב, ביכולת מאוד תכליתית. לקרית שמונה מומלץ במשחק הזה לעלות במערך של ארבעה שחקני הגנה – שמוטב שיתמקדו בעבודה הגנתית וימעטו לתמוך בהתקפה, שלושה שחקני קישור אחורי, שני שחקני קישור קדמי ושחקן התקפה אחד. כל תוצאה מלבד הפסד תהיה תוצאה מצוינת לקרית שמונה.

 


מחכים לכם במגרש בטובא. שחקני בני טובא א-זנגריה

 


לא יהיה להם משעמם. שחקני ההגנה של עירוני קרית שמונה (צילום: פושקו)

 

זה הזמן לגלות עולם ומלואו בעבור חיות המחמד שלכם. אביזרים, ציוד ומכירת דגים, תוכים וארנבים. צדק חייתי - מזון וציוד לבעלי חיים.
view counter

פרסום תגובה חדשה

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".
הליגה האזורית בכדורסל של הגליל העליון בחסות מייסטר שיווק פירות
view counter

כתבות אחרונות


צעירים בפעולה: טובא ומרום הגליל על הגל

קבוצת נערים ב' של בני טובא זכתה אתמול בניצחון 1:2 על הפועל עירוני צפת. שישי שמח לשתי הקבוצות של הפועל מרום הגליל....
אורי שמיר  11.11.19 | 18:36

פלאשים בגליל: אולי עוד קיץ…

הכדורגלנים שכבשו את העיר הדרומית במדינה, מאמן הכושר שאתגר את חיילי צה"ל, הילדים הספורטיביים שמביאים נחת למאמנים...
אורי שמיר  11.11.19 | 9:29

כדורסל גברים: 87 מעלות בצפת

מ.ס "דניאל" צפת זכתה בניצחון ביתי 73:87 על הפועל מעלות, שנחשבת לכבשה שחורה שלה בעונות האחרונות בליגה הארצית....
אורי שמיר  10.11.19 | 22:44

כדורגל:: דו"ח שיפוט חמור מאירועי סכנין

דו"ח שיפוט חמור על שופט המשחק בו אירחה צעירי סכנין את בני ממב"ע. הדו"ח חד משמעי כנגד התנהלות הקבוצה...
אורי שמיר  10.11.19 | 18:44

כדורגל ותיקים: חצור פתחה עם שמיניה

שבוע אחרי שניצחה 1:9 את משחק הגביע מול הפועל צפת, החלה קבוצת הותיקים של חצור את דרכה במחוז גליל עם ניצחון 0:8 על השכנים...
אורי שמיר  10.11.19 | 18:10
סיקור הספורט המקיף ביותר בצפון. פרסום ומיתוג איכותי לקבוצות ומועדוני ספורט ולכל סוגי העסקים. גליל עולה - אתר הספורט של הצפון
view counter

תמונות אחרונות

בטניס הילד שלך כוכב. המרכז לטניס בישראל - קריית שמונה מעצבים אלופים לחיים כבר 40 שנה!
view counter
מחפשים עבודה בגליל ובגולן? בואו למצוא את העבודה הבאה שלכם עוד היום! ללוח הדרושים המלא של גליל עולה הקליקו כאן >>
view counter